620 відгуків
+380 (97) 637-99-22
+380 (95) 014-42-45
WATERTAP

Крани кульові

в виде галереив виде списка
Крани кульові: види, характеристики, застосування Запірна арматура має в своєму сімействі деякі відгалуження, до яких можна віднести сімейство кранів. У свою чергу сімейство кранів також поділяється на декілька видів, один з яких – кульові крани. А що називають кульовими кранами, і чим вони відрізняються від традиційних представників цього сімейства? Далі розповідь про цих представників запірної арматури. Кульовим краном називається кран, із затвором у формі сфери. Ці вироби володіють деякими перевагами перед іншими представниками запірної арматури - вентилями та засувками. Ось їхні переваги: Поворот запірного елемента на 90° забезпечує закриття або відкриття крана.
Шток в кран вставлений всередину корпусу, що сприяє підвищеної безпеки при раптовому зміну тиску в трубопроводі, на якому встановлений кран.
Гідравлічне опір полнопроходного кульового крана у відкритому положенні, що відповідає опору, яке присутнє у водопровідній трубі.
Відсутність різних кишень всередині, призводить до того, що відсутнє накопичення бруду, безпосередньо в корпусі крана.
Установка і подальший даного крана доступна кожному, що не володіє спеціальними знаннями.
Відсутність усіляких прокладок конструкції крана, забезпечує його надійність при експлуатації. Адже саме зношування прокладок, найчастіше призводить до виходу з ладу інших різновидів кранів.
Установка даного крана на трубопровід, можлива будь-якою стороною, адже напрям потоку не має належного значення.
Види цих кранів По конструкції крани діляться на 4 види: Прямоточні;
Змішувальні;
Кутові;
Прохідні.
За пропускною спроможністю їх поділяють на 3 види: Стандартні крани;
Полнопроходнные;
Не полнопроходные.
Перший варіант: стандартні крани мають пропускну здатність у межах 70-80%. Другий варіант: полнопроходнные крани, межа їх пропускної здатності найбільший – 90-100%. Третій варіант: неполнопроходные крани. Їх межа найменший – 40-50%. Ці крани встановлюють, як правило, в місцях, де велика витрата води не потрібно. Купити всі види кульових кранів в Харкові, можна в магазинах сантехніки WATERTAP, в яких завжди знайдеться велика різноманітність цих виробів. Характеристики кульових кранів Якщо розглядати характеристики кульових кранів для води, то вони будуть характеризуватися діаметром проходу, який є всередині корпусу. Також крани поділяють за типом різьблення на корпусі крана, тиску, на яке розрахований кран, матеріалу виготовлення, робочої середовищі, на яку розрахований кран. Тепер докладніше про ці параметри: Діаметр проходу всередині крану. Найпопулярніші розміри починаються з ½, ¾ або 1 дюйм. В міліметрах це значення відповідає 15, 20, 25 мм. Трохи рідше використовують крани з діаметром від 1 до 2 дюймів. Для домашнього водопроводу цілком вистачить крана з діаметром ½ дюйма. При наявності циркуляційного насоса системи опалення, для нього найчастіше використовують кран діаметром ¾ дюйма. Маркування діаметра позначається на корпусі літерами DN.
Резьба. Тут все понятно. Резьба находится с двух сторон крана, и при ее помощи кран монтируется на трубу. Она у крана может быть наружной и внутренней.
Рабочее давление, на которое рассчитан кран. Маркировка обозначается буквами PN, измеряется в атмосферах. Например, для централизованных систем отопления маркировка крана должна быть не менее 16 PN.
Матеріал виготовлення. Якісні крани виготовлені з латуні. Підробки, як правило, виготовляють з силуміну або цинку. Для визначення цього, потрібно пошкребти по корпусу крана. Під покриттям повинен бути жовтий метал.
Щоб купити якісні кульові крани в Харкові, потрібно звертатися до офіційних продавцям сантехнічних виробів WATERTAP. Саме вони дадуть Вам гарантію на вироби, та офіційно оформлять покупку. Застосування кульових кранів Шаровые краны нашли свое применение в бытовом и производственном направлении. Благодаря своей универсальности, наибольшее распространение эти представители запорной арматуры получили в системах газо- и водоснабжения. Еще их повсеместно применяют в нефтеперерабатывающей промышленности, для транспортировки агрессивных, и прочих жидких и газообразных сред. Словом, шаровые краны – нашли свое применение в быту и промышленности.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner